هدف عامری وب از طراحی سایت اقساطی کمک به کسب و کارهای بزرگ و کوچکی است که با هر بودجه ای وارد بازار کار شده‌اند و نمی‌توانند در دنیای حقیقی با رقبای خود رقابت پایاپای داشته و درآمد ایده آل کسب کنند.

عامری وب این فرصت را به آنها می دهد که با کمترین بودجه، به صورت اقساط ماهیانه و کاملاً هدفمند وارد دنیای مجازی شده و از درآمدشان بتوانند اقساط ماهیانه خود را پرداخت کنند، نه اینکه در کاری سرمایه گذاری کنند و نتیجه‌ای هم نداشته باشد.

با توجه به رشد چشمگیر کسب و کارها در دنیای مجازی اینترنت و کمبود درآمد سایر اقشار جامعه و با توجه به اینکه بدون داشتن دانش فنی و آنالیز رقبا رقابت در دنیای مجازی مشقت فرسا ، توأم با ریسک بوده و اتلاف هزینه و وقت بالایی دارد بدین منظور بر آن شدیم جهت تسهیل روند پیشرفت کسب و کارهای کوچک خدمات طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی را بصورت خدمتی دیگر، تحت عنوان طراحی سایت اقساطی، به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

 

مراحل طراحی سایت اقساطی

در دنیای امروز، برای تمام کسب و کار ها، حضور و فعالیت در دنیای تجارت آنلاین، امری موثر و ضروریست؛ چراکه در کسب شهرت، جلب اعتماد و رضایت مشتری، و در نتیجه فروش بیشر، تاثیر بسزایی دارد.
اما باتوجه به وضعیت اقتصادی و هزینه بر بودن طراحی سایت، عده ی بسیاری از اقدام به این کار، سر باز میزنند.
عامری وب، برای تمام شرکت ها، سازمان ها، استارت آپ ها و همه ی اشخاص، با هر نوع کسب و کاری، این امکان را فراهم میکند تا با کمترین هزینه ی ممکن، سایت ایده آل خود را طراحی کرده و وارد دنیای تجارت آنلاین شوند.

شرایط و مزیت ها
شما در صورت استفاده از قابلیت طراحی سایت اقساطی عامری وب، میتوانید از مزایای بی مانند آن بهره مند شوید.
مشاوره رایگان: پیش از هرگونه اقدام به تصمیم گیری جهت ایجاد سایت اقساطی، برای مشاوره ی رایگان با ما تماس بگیرید. مشاوران و متخصصان طراحی سایت ما، شما را در انتخاب بهترین و مناسب ترین پکیج، یاری خواهند کرد.
تقسیط: پس از انتخاب پکیج مورد نظر خود، با توجه به قیمت پکیج انتخابی، مبلغ تعیین شده میتواند در دو الی چهار دوره قسط بندی شود.
پیش پرداخت: مبلغ پیش پرداخت به طور معمول و در تمام شرکت ها، یک سوم از مبلغ کل قرار داد را شامل میشود اما شما در صورت توان می توانید نسبت به پرداخت بیشتر اقدام کنید
عقد قرارداد: همچنین، بستن قرارداد با عامری وب، باتوجه به شرایط کنونی و جهت حفظ سلامت شما عزیزان، به صورت غیر حضوری امکان پذیر است.

 

نحوه ی پرداخت و برآورد هزینه ی طراحی سایت اقساطی

طراحی سایت اقساطی امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده است و باعث کمک به افرادی شده که تازه شروع به کار کرده اند و بودجه ی کمی را برای طراحی سایت کنار گذاشته اند.
با قرار دادن این آپشن به هر فرد یا شرکت تازه کاری این امکان را داده ایم تا در دنیای دیجیتال امروزه بتواند فعالیت داشته باشد و کسب و کار خود را رونق دهد و به صورت آنلاین مشتریان بیشتر و درآمد بیشتری هم بدست آورد.

لازم است بدانید هزینه ی نهایی طراحی سایت اقساطی به هیچ وجه بیشتر نمی شود. مبلغ پیش پرداخت و تعداد اقساط بستگی به نوع پروژه طراحی سایت مورد نظرتان دارد. بعد از برآورد هزینه میزان اقساط و میزان پیش پرداخت را به شما مشتریان عزیز اعلام میکنیم.

 

استفاده از طراحی سایت اقساطی بدون محدودیت
همیشه می توانید از آپشن طراحی سایت اقساطی شرکت عامری وب استفاده کنید هیچ محدودیتی در این زمینه ندارید ، همیشه و هر زمان که خواستید طراحی سایت اقساطی مورد نظرتان را از ما سفارش دهید.
بعد از سفارش و پرداخت هزینه ی اولیه ما پروژه ی شما را شروع میکنیم. به خاطر استقبال مشتریان از طراحی سایت اقساطی محدودیت استفاده برداشته شده است و دیگر نیازی نیست نگران محدودیت زمانی و استفاده از این آپشن باشید.
امیدواریم که در این شرایط اقتصادی سخت بتوانیم به کسب و کارهایی که تازه شروع به کار کرده اند یا اینکه کسب و کارشان را می خواهند با روش جدید پیش ببرند از آپشن طراحی سایت به صورت اقساطی برای توسعه کسب و کارتان و افزایش مشتریان و درآمد بیشتر ، استفاده کنید.
بدون محدودیت زمانی و مکانی با مشاوران شرکت عامری وب در ارتباط باشید و از آن ها راهنمایی های لازم را برای سفارش طراحی سایت اقساطی دریافت کنید. به امید روزی که همه ی کسب و کارها با آنلاین انجام دادن خدماتشان مشتریان بیشمار و درآمد زیادی را بدست آورند. کافیست با ما در ارتباط باشید تا بهترین خدمات و شرایط را در این زمینه دریافت کنید.

 

طراحی سایت اقساطی برای افرادی با بودجه کم و هدفهای بزرگ
افرادی که میخواهند کسب و کار آنلاین راه بیندازند ولی سرمایه ی کمی دارند میتوانند بدون اینکه از این کار پشیمان شوند یا دلسرد شوند از پلن طراحی سایت اقساطی ما استفاده کنند.
با در نظر گرفتن همان بودجه ی کم از هدفهای بزرگتان دست نکشید و برای مشاهده ی روز به روز پیشرفت کسب و کارتان حتما طراحی سایت حرفه ای را انجام دهید و کسانی هم سنتی کار می کنند به این نتیجه رسیده اند که دیگر این روش جوابگو نیست و باید از روش های به روز مثل طراحی سایت استفاده کنند.

برای اینکه به متحول شدن کسب و کارتان کمک کنید لازم نیست هزینه های بالایی پرداخت کنید از آپشن طراحی سایت اقساطی ما استفاده کنید تا امروز نسبت به دیروز پیشرفته تر شوید.
طراحی سایت اقساطی وب گوهر به افرادی که با بودجه ی کم مشتاق هستند کسب و کارشان را رونق دهند کمک بزرگی می کند تا به هدفشان برسند. خرسندیم که توانستیم به بسیاری از مشتریانمان کمک کنیم تا با استفاده از این آپشن افکار و ایده های خود را عملی کنند.

 

سوالات متداول
هر سوالی در زمینه طراحی سایت اقساطی داشتید ، حتما با ما در میان بگذارید.
برای افزایش اطلاعاتتان در این زمینه چند نمونه از سوالات متداول شما را در ادامه ذکر کرده ایم.

هزینه نهایی طر احی سایت اقساطی بیشتر از نقدی است؟
خیر ، هزینه ای که در نهایت با روش طراحی سایت اقساطی پرداخت می کنید هیچ فرقی با روش نقدی ندارد هدفمان از قرار دادن این امکان به منظور کمک به توسعه ی کسب و کار افراد تازه کار و کسانی که بودجه ی کمی دارند.

در طراحی سایت قسطی میزان پیش پرداخت و هزینه ی هر قسط چگونه است ؟
اول از همه قیمت طراحی سایت مورد نظر شما برآورد می گردد و هزینه ای که هر نوبت باید پرداخت کنید با توجه به مبلغ کل پروژه به شما گفته می شود و برای کسب اطلاعات بیشتر ، دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه حتما با مشاورین ما تماس بگیرید.

آیا کیفیت طراحی سایت اقساطی با طراحی سایت های دیگر متفاوت است؟
خیر ، طراحی سایت اقساطی از نظر کیفیت با دیگر طراحی سایت ها هیچ تفاوتی ندارد و تمام مراحل طراحی سایت با کیفیت بالا و بهترین شکل ممکن انجام می شود. سعی ما بر این است که بهترین خدمات را با بالاترین درجه ی کیفیت به شما مشتریان عزیز ارائه دهیم.

آیا وب سایت های اقساطی هم شامل پشتیبانی می شود؟
بله وب سایت هایی که از امکان طراحی سایت اقساطی بهره مند می شوند هم از همان ابتدا خدمات پشتیبانی بر روی آن ها اعمال خواهد شد.

 

انواع طراحی سایت اقساطی
طراحی سایت ترجمه اقساطی                      • طراحی سایت حرفه ای اقساطی                   • طراحی سایت خبری اقساطی
طراحی سایت خشکبار اقساطی                    • طراحی سایت دانشگاهی اقساطی                • طراحی سایت داینامیک اقساطی
طراحی سایت آماده اقساطی                        • طراحی سایت تهران اقساطی                        • طراحی سایت آموزشی اقساطی
طراحی سایت بازاریابی اقساطی                   • طراحی سایت بازرگانی اقساطی                     • طراحی سایت پزشکی اقساطی
خدمات طراحی سایت اقساطی                     • سفارش طراحی سایت اقساطی                     • شرکت طراحی سایت اقساطی
• طراحی سایت اختصاصی اقساطی                 • طراحی سایت ارزان اقساطی                         • طراحی سایت استاتیک اقساطی
طراحی سایت هنری اقساطی                      • طراحی گرافیک سایت اقساطی                      • قرارداد طراحی سایت اقساطی
مراحل طراحی سایت اقساطی                     • هزینه طراحی سایت اقساطی                        • طراحی سایت پوشاک اقساطی
طراحی سایت ساختمانی اقساطی              • طراحی سایت ریسپانسیو اقساطی                  • طراحی سایت سازمانی اقساطی
طراحی سایت دکوراسیون اقساطی              • طراحی سایت نمایشگاهی اقساطی                • طراحی سایت ورزشی اقساطی
طراحی سایت شرکتی اقساطی                  • طراحی سایت صنعتی اقساطی                      • طراحی سایت فروشگاهی اقساطی
طراحی سایت مهد کودک اقساطی              • طراحی سایت گردشگری اقساطی                  • طراحی سایت شخصی اقساطی
طراحی سایت وکیل اقساطی                     • طراحی سایت روانشناسی اقساطی                • طراحی سایت مطب اقساطی